O firmie

>
O firmie

Od ponad dziesięciu lat z pasją projektujemy meble na wymiar.

Działamy elastycznie, od projektu do realizacji – wraz z montażem mebli. Projektujemy i tworzymy meble na indywidualne zamówienie. Potrzebne są Ci meble biurowe czy łazienkowe? Garderoba wraz z projektem? Render mebli kuchennych wraz z montażem zaakceptowanego projektu? Nowa szafa w pokoju dziecięcym? A do tego półka, regał na wymiar, wieszak? Wspaniale! Z przyjemnością podejmiemy się nawet najbardziej wymagających realizacji.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dokonujemy indywidualnej wyceny dla każdego zlecenia. Abyśmy mogli przeprowadzić wycenę w sposób dokładny skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza wyceny. Pozwoli nam to na dokonanie przybliżonej wyceny.

Oczywiście. Projekty mebli na wymiar wymagają precyzji i dokładnych pomiarów, a w szczególności naniesienia Twoich pomysłów na przestrzeń cyfrową. To dlatego przygotowujemy trójwymiarowy render – czyli projekt, umożliwiający Tobie zapoznanie się z wizualizacją, a nam dokładne zwymiarowanie naszego projektu.

Tak. W pewnym sensie każde zlecenie na meble na wymiar jest niestandardowe. Jeżeli wiesz, że Twoja potrzeba jest niestandardowa, albo po prostu nie mieści się w ramach naszej oferty – skontaktuj się z nami mailowo, lub poprzez formularz na stronie Kontakt. Zapoznamy się z wyzwaniem i dokonamy szacunkowej wyceny.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a czas realizacji jest bezpośrednio związany z ilością zamówień, stopniem skomplikowania Twojego zlecenia oraz odległością od siedziby naszej firmy. Wiemy jak ważne są dla Ciebie terminy i punktualność, dlatego zachęcamy – skontaktuj się z nami i uzyskaj dokładny czas realizacji Twojego zlecenia.

Tak. Jeżeli jesteś zainteresowany realizacją tego typu usługi zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce Montaż mebli innych producentów i do skontaktowania się z nami w zakładce Kontakt.

[ff id="1"]

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.